Lepší je shořet než vyhasnout...

Pete Wentz

24. února 2011 v 20:34 | Peťa |  Pete Wentz
.
Ten, kdo by snad nesouhlasil s tim, že Pete je až moc krásnej, tak nevim, čim kouká a na co má oči. Je to prostě můj typ. :D neřadim se mezi takový ty fanatický holky, co by dokázali omdlít při jediným pohledu na živýho Petea, anebo by od rána do večera prohlašovali, že ho milujou, že nenávidí jeho ženu a že by si ho klidně nechali i s jeho synáškem Bronxem... Já ho samozřejmě miluju jenom platonicky a to ještě dost povrchně.. :D sice by asi nikdo neměl vidět vnitřek dveří od mojí skříně, no... :D nevadí... Přeju mu všechno nejlepší v manželství s Ashlee.. nemám v žádným případě důvod jí nějak nenávidět.. To, že je Pete hezkej, má černý vlasy a ke všemu hraje na bassu, je prostě jenom náhoda, stejně tak náhodně jsem na něj narazila, a takových kluků je po světě spousta... =) to, že momentálně nevim, co dělá, nejako v tenhle moment, ale tak obecně.. já chodim do školy.. a co dělá on? já nevim, kde to zjistit :D pro malej přehled, a vzhledem k tomu, že tohle maji bejt informace o Peteovi, sem jich pár hodim...
.
Věk: momentálně je mu 31 (únor 2011)
Datum narození: 5. června 1979
Znamení: blíženci
Kapela: Fall out boy (je jistý, že pochopíte, jak to myslim..)
.
.
Stručný shrnutí obsahu (celý článek: http://zivotopis.osobnosti.cz/peter-wentz.php) :
.
Pete Wentz (celým jménem Peter Lewis Kingston Wentz III.) se narodil na předměstí Chicaga a má 2 mladší sourozence. Pokoušel se o studium na univerzitě, ale po půl roce se rozhodl pro hudbu, o které přemýšlel už předtím. Působil v několika neznámých punkových kapelách. Ovšem tou nejznámější se stala kapela Fall out boy, založená v roce 2001. Ještě tři roky působil zároveň v kapele Arma Angelus, ale v roce 2004 se začal naplno věnovat FOB. Pete se stal frontmanem. V roce 2005 se Pete pokusil o sebevraždu předávkováním.. (jednoduše myšlenky na h*** - znám (moje poznámka)) Poté napsal písničku "7 minutes in heaven" (From under the cork tree) K této desce složil všechen textový materiál. V roce 2006 se objevily na internetu jeho nahé fotky potom, co mu vykradli telefon. Možná si spousta z vás pamatuje dobu, kdy byl šasto v časopisech typu Bravo a Top dívka. Já si na to pamatuju dost dobře :D Spousta fotek o tom, že si Pete vybral svojí vyvolenou, Ashlee Simpson, poté že se narodil syn Bronx.
V roce 2009 se s Ashlee podíleli na natáčení jednoho dílu Kriminálky New York (ukázka s jejich scénama se tu určitě v průběhu času objeví). Pete má 3 psy (fotka nahoře).
.
To všechno přepsaný mýma slovama. Zdroje fotek už bohužel nevim, v počítači je mám dost dlouho a avatary uvedu později.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik ti je ? ( jestli se můžu zeptat )

5 - 10 let 21.6% (8)
11 - 13 let 10.8% (4)
14 - 15 let 29.7% (11)
15 - 20 let 18.9% (7)
21 - 30 let 10.8% (4)
31 let a výš 8.1% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama